aitab kokku koguda summa suurepärase kingituse tegemiseks!

Loe kindlasti

Kuhu ma sattunud olen ?

Tõenäoliselt sattusid siia lehele, kuna su sõber või tuttav kutsus sind osalema grupikingi tegemisel. Kogu info kingi saaja ja kingituse kohta leiad konkreetse grupikingi lehelt. Kui tunned kingituse saajat ja soovid talle kingituse tegemisel osaleda, siis vali välja summa, mida soovid grupikinki panustada ja teosta kohe ka makse netipanga kaudu (valitud summale lisandub 10% summast teenustasuna). Veendu ka selles, et tead kingi organiseerijat, sest tema kätte toimetatakse kingitus (kingi organiseerija nime leiad "Anna oma panus" lehelt kingi saaja nime alt) ja kingi organiseerija annab kingituse õigel ajal kingi saajale üle.

Mis asi on asenduskink?

Asenduskink on kingitus, mis saadetakse kingituse asemel, kui kingituse jaoks vajalikku summat kokku ei koguta. Kui kingitus maksab näiteks 100 €, aga grupikingi lõppemise ajaks on kogunenud vaid 50 €, siis saadetakse kingitusena asenduskink väärtusega 50 €. 

Kuidas saan kindel olla, et kingitus jõuab õige inimeseni?

Kõik andmed kingituse kättetoimetamiseks on andnud kingi organiseerija. Reeglina saadetakse kingitus kingi organiseerijale ja tema annab selle ise õigel ajal üle kingi saajale. Kingi organiseerija isik on tuvastatud pangalingi kaudu, seega on 100% kindel, et kingi organiseeris just see isik, kelle nimi on kingi organiseerijana toodud. Veendu kindlasti, et tead kingi organiseerijat, kuna tema kätte toimetatakse kingitus. Et vältida pettusi, mõtle, kas kingi organiseerija on piisavalt usaldusväärne.

Kuidas kingi saaja teada saab, et mina talle kingituse tegemisel osalesin?

Koos kingitusega saadetakse kingi saajale ka õnnitluskaart, kus on kirjas kõikide osalejate nimed.

Kui kaua on mul aega otsustada, kas osalen grupikingis või mitte?

Grupikingi lõppemise aja leiad lehe "Anna oma panus" ülevalt paremast nurgast ("Grupikingis saad osaleda kuni:"). Seal toodud kuupäev on viimane päev, millal saad grupikingis osaleda.

Kuidas saan kutsuda oma sõpru grupikingis osalema?

Kõige lihtsam viis sõprade kutsumiseks on see, kui kopeerid aadressirealt "Anna oma panus" lehel viibides lehe aadressi ja saadad edasi sõpradele MSNis või Skypes. Kui ise grupikingis osaled, siis peale makse teostamist jõuad lehele, mis on spetsiaalselt mõeldud sõprade kutsumiseks. Seal saad sõpru kutsuda nii e-maili kui ka Facebooki kaudu.

Mis teha, kui soovin kingi saajale hoopis midagi muud kinkida?

Siis võid minna www.grupikink.ee avalehele ja alustada kingi saajale uut grupikinki.